MAĞAZA İÇİ KONUM:

ZK Katı 114

Çalışma Saatleri:

Açılış: 10:00 | Kapanış: 22:00

Bize Ulaşın:

444 54 64

Website:

Burger King

Uluslararası kalite ve hijyen standartlarında üretim ve hizmete her zaman büyük bir özen gösteren TAB Gıda güvencesindeki Burger King®‘in zengin olduğu kadar lezzetli ürün çeşidini geliştirmeye ve sürekli eğitime verdiği önem, bugünkü başarısındaki en önemli rolü oynamaktadır. Türkiye’de sektörünün lider markası biri olan Burger King®, bugün Türkiye genelindeki 600’den fazla restoranı ile lezzet düşkünlerine hizmet vermektedir.

Türkiye’nin kendi sektöründe en fazla istihdam sağlayan şirketi TAB Gıda bünyesindeki Burger King®; MediaCat’in düzenlediği Ipsos KMG araştırması sonuçlarına göre Fast Food kategorisinde “2011, 2012, 2013, 2015 Türkiye’nin Lovemark’ı” ve 2011, 2013 ve 2014 yıllarında ise “Türkiye’nin En Samimi Markası” seçilmiştir.

Sayısız ödüle layık görülen Burger King®, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen  Effie Ödül töreninde, 2014 yılında ses getiren “ Patatesin Kralı”  kampanyasıyla, zincir mağaza ve restoran kategorisinde Gümüş Effie Ödülü’ne layık görülmüştür. Burger King® web sitesi ise geçtiğimiz yıl Web Awards 2015’te “Food Industry” kategorisinde “Standard of Excellence” ödülü, W3 Awards 2015’te “General Website Categories – Food and Beverage” kategorisinde “Silver Award” ödülü ve 13. Altın Örümcek ödül töreninde Yiyecek & İçecek ve Restaurant & Cafe kategorisinde ikincilik ödülüne layık görülürken, 14. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Restoran & Cafe kategorisinde halkın favorisi seçilmiştir. Ayrıca, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ve (AYD) araştırma şirketi AKADEMETRE işbirliği ile yapılan 2016 ‘AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması’nda 1 numaralı marka seçilmiştir.

BURGER KİNG® WORLDWIDE INC.:

Burger King®, 1954 yılında James Mc Lamore ve David Edgerton tarafından Amerika Birleşik Devletleri – Miami’de kurulan ve Dünya’nın en büyük fast food zincirlerinden biridir. En büyük özelliği “Alevde Izgara” konsepti ve bu konseptin en popüler burgeri Whopper ilk kez 1957 yılında satışa sunmuş, bu eşsiz lezzet giderek tüm dünyaya yayılmıştır. Burger King®, dünya genelinde 82 ülkede 12.500’den fazla restoranı ile hizmet vermektedir.