Adres:

Cevizli Mahallesi, Zuhal Caddesi | No:46/A Ritim İstanbul Projesi | Maltepe İSTANBUL

Çalışma Saatleri:

Açılış: 10:00 | Kapanış: 22:00

Telefon:

+ 90 216 225 41 00

Mail

info@ritimistanbulavm.com

AL MAZAYA HOLDİNG HAKKINDA

1998 yılında kurulan Kuveyt merkezli Al Mazaya Holding, kendi alanında sayısız önemli projeye imza atmış olan, Orta Doğu ve Körfez Bölgesi’nin en önemli ve saygın gayrimenkul geliştirme şirketlerindendir. Kuveyt, Dubai ve İstanbul’da merkezleri bulunan şirketin Suudi Arabistan, Lübnan, Abu Dabi, Umman ve Katar’da projeleri bulunmaktadır.

Al Mazaya Holding, Ortadoğu ve Körfez bölgesindeki çeşitli ülkelerde, gayrimenkul piyasasının farklı alanlarında hizmet veren çok sayıda güvenilir ve itibarlı grup şirketlerine sahiptir. Bu şirketler arasında Kuveyt’te bulunan First Dubai Real Estate Development Company, First Qatar Real Estate Development Company, Seven Zones Real Estate; Dubai’de bulunan Al Mazaya Real Estate, Al Dana Real Estate Limited ile Al Mazaya Lebanon şirketleri sayılabilir. Ödenmiş sermayesi yaklaşık 243 milyon ABD Doları olan Al Mazaya Holding’in hisseleri Dubai ve Kuveyt borsalarında işlem görmektedir.

Al Mazaya Holding projelerinin değeri yaklaşık 5 milyar ABD Doları civarındadır. Bu projeler arasında, Ortadoğu ve Körfez bölgesinin birçok yerinde bulunan seçkin villa projeleri, konforlu apartman projeleri ve aralarında ofis, iş merkezi ve sağlık merkezlerinin de yer aldığı modern ticari yapı projeleri sayılabilir. 2014 yılında %100 iştiraki Al Mazaya Turkey Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. ile Türkiye pazarına giriş yapan Al Mazaya Holding, ülkemizdeki ilk projesi “Ritim İstanbul”u tamamlamaktan ve projenin tamamını portföyüne katmış olmaktan büyük gurur duymaktadır. Al Mazaya Holding, önümüzdeki dönemde de ülkemizde yapacağı yeni projelerle isminden söz ettirmeye kararlıdır.

AYRICALIKLI YAŞAMLA TANIŞ, ANIN RİTMİNİ KAÇIRMA. RİTİM REZİDANS

Anadolu Yakası’na hareket katacak, hayat dolu bir proje: Ritim İstanbul! Projenin genelinde geniş metrekarelere ve optimum kullanım alanlarına sahip, 1+1’den 5+1 dublekse, çok farklı alternatiflerde konfor dolu 863 adet rezidans konut yer alıyor.

Tüm daireler, cam mimarinin getirdiği avantajla geniş pencerelerinden uçsuz bucaksız bir manzara sunuyor. Dilerseniz tam karşıdaki Adalar manzarasının keyfini çıkarın, dilerseniz İstanbul’un engin kent görüntüsünün… Tabii bir de herkesin buluşmak için sözleşeceği açık hava alışveriş merkezinin hemen üzerinde oturma ayrıcalığı var ki, bunu ancak yaşayanlar bilir…

Ayrıca eviniz, teknolojisiyle de herkesi kendine hayran bırakma konusunda iddialı. Konutta dijital dönüşümü başlatan IQ sistemi; akıllı evinizdeki cihazların yönetiminden, seyahat hizmetlerine, sağlık ve özel şoför, vale, havaalanı transferi, ev temizliği, çiçek gönderimi, tadilat, kuru temizleme, vb. aklınıza gelebilecek diğer tüm günlük ihtiyaçlarınızda hayatınızı kolaylaştıran size özel bir asistan hizmeti sunuyor.

FIRSATLARI GÖR, İŞ HAYATINA RİTİM KAT! HOME OFİS

Ritim İstanbul’da 250 adet Home Ofis, 113 adet ticari ofis ve 110 adet mağaza ile toplamda 1336 adet bağımsız alan yer alıyor.

Ulaşımı kolay merkezi konumu, iş hayatınızı kolaylaştıran asistan hizmetleri ve prestijli sosyal olanakları ile Ritim İstanbul, iş hayatında standartların çok üzerinde bir dönemi müjdeliyor.

Bulunduğu bölgede, kafeleri, restoranları, prestijli mağazaları ile açık hava alışveriş merkezine sahip tek projesinde, her sabah İstanbul’un kendisi gibi ritmi yüksek bir yaşam başlıyor. Anadolu Yakası’nın en canlı, en işlek, en popüler projesi olacak Ritim İstanbul’da iş hayatı sonsuz fırsatlarla buluşuyor.

RUTİNLERİNİ YENİLE, ALIŞVERİŞİN YENİ RİTMİYLE BULUŞ! RİTİM AVM

Ritim İstanbul, alışveriş merkezleri ile bölgedeki hem yaşayan hem de çalışan insanların günlük rutinlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelen Maslak – Levent hattındaki projelerin yarattığı değerin bir benzerini Anadolu Yakası’na taşıyor.

Bölgedeki diğer projelerden farklı olarak açık hava alışveriş merkezine sahip tek proje olma özelliğini taşıyan Ritim İstanbul; kafeleri, restoranları, butikleri ve mağazaları ile kısa sürede Anadolu Yakası’nda herkesin buluşmak için sözleşeceği en popüler adres haline geleceğinin ip uçlarını şimdiden veriyor. Herkesin gezmeye geleceği bu alışveriş merkezinin hemen üstünde oturma şansına sahip olanlarsa, hayatın tadını herkesten çok çıkaracak gibi gözüküyor. Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz, arkadaşlarınızla keyifli sohbetler yapmak için buluşabileceğiniz, başarılı mağaza karması ile alışveriş ihtiyacınızı keyifli ve bir o kadar pratik şekilde karşılayabileceğiniz Ritim AVM, proje sakinlerinin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

Sınırları kaldıran ve şehir yaşamı ile bütünleşen konsepti ile hayata tat katan ne varsa, Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası, Ritim AVM’de!

ALIŞVERİŞİN RİTMİ BURADA

Ritim AVM, Ritim İstanbul’un kalbi… Gecesiyle, gündüzüyle, mevsimleriyle, Adalar’ın ve denizin renklerini taşıyan rüzgârlarıyla İstanbul’u İstanbul yapan ne varsa Ritim AVM’de hayat buluyor. Giriş katlarında dünya markalarını ağırlayan çarşı, bölgeyle bütünleşiyor…

Kafeler, lokantalar konuklarına binbir lezzet sunuyor. 7’den 70’e herkesi içine alan renkli atmosfer, alışveriş merkezlerinin modernbüyüsünü yeniden yorumluyor.

  • Lokasyon : Maltepe/ İstanbul
  • Kiralanabilir Alan : 20.000m2
  • Yatırımcı : Al Mazaya
  • Proje Müellifi : Bünyamin Derman
  • Rezidans : 863 konut
  • Ofis : 250 Home Office/ 113 Ofis
  • İnşaat Alanı : 243.000 m2